Радио Милева

Ќе ви се преврти желудникот од она што го јаде бремената Богдана Ражнатовиќ (видео)

Ќе ви се преврти желудникот од она што го јаде бремената Богдана Ражнатовиќ (видео)
фото:инстаграм

Идниот татко Вељко Ражнатовиќ неретко ја снима својата бремена сопруга Богдана, а овој пат покажа што таа јаде за ручек.

Имено, кога таа сфати дека тој ја снима, Богдана стана од столот и сесврти во профил покажувајќи го трудничкиот стомак. Меѓутоа, она што многумина изненади и предизвика бројни коментари е нејзиниот оброк – пилешки нозе.

-Што правиш сонце мое? Ангелите нека се со тебе, се пошегува Вељко со сопругата.

-Престани, се слушна женски глас во еден момент, а бидејќи е трудница многумина претпоставија дека хормоните ја тераат Богдана да јаде дури и бизарни оброци.

Останати вести од Радио Милева