Радио Милева

Ќе ве стопи од емоции: Сопругата на Бали Бег објави неодолива снимка од новороденото синче (видео)

Ќе ве стопи од емоции: Сопругата на Бали Бег објави неодолива снимка од новороденото синче (видео)
фото:инсатграм/принтскрин

Пред еден месец, популарната турска актерска двојка, Фахрие Евџан и Бурак Озчивит или попознати како Бали Бег и Неџла, станаа родители на своето прво дете.

Нивниот наследник го носи името Каран, а турските медиуми го следат секој новитет позврзан со бебенцето. Откако излегоа од болницата каде се породи Фахрие, а присутните фотографии направија доста фотографии од среќните родители и Каран.

фото:инсатргам/принтскрин

Потоа славните актери не беа расположени да откриваат многу околу тоа како ги минуваат првите денови од родителството, но сега мама Фахрие реши да направи отстапка од тоа.

Имено, таа на својот Инсатграм профил објави снимка на која седната во столче на клатење го успива својот принц со преубава приспивна песна која му ја пее со најчистата мајчинска емоција.

фото:инсатргам/принтскрин

Инаку, се пишуваше дека на актерите им биле понудени илјадници евра за да го објават  лицето на бебенцето.

Необично беше и тоа што уште пред да се роди му отворија Инстграм профил и појаснија дека тоа го направиле за да се заштитат од лажните профили.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fahriye Evcen Özcivit Fan♡💍 (@fahriye_evn) on

Останати вести од Радио Милева