Радио Милева
ја отвори душата

Ким Кардашијан во своето шоу призна: „Се омажив се под дејство на екстази“ (ФОТО)

Ким Кардашијан во своето шоу призна: „Се омажив се под дејство на екстази“ (ФОТО)

Ким Кардашијан призна дека пoрано доста употребувала дроги и благодарение на тоа правела многу безумни нешта. Признанието на ѕвездата се случи  во реалното шоу „Семејство Кардашијан“ на 25 ноември.

„Се омажив се под дејство на екстази“ – раскажува телевизиската ѕвезда во видеото, мислејќи на бракот со музичкиот продуцент Дејмон Томас.

„Зедов екстази кога се мажев, а и потоа кога го снимав интимното видео со Реј Џ“ –  призна таа. Видеото се ‘ уште ужива голема популарност.

Претходно, во ноември, Ким призна пред телевизиската водителка Елен Деџенертс дека нејзиниот сопруг Кание Вест понекогаш се грижи за голите фотографии на жена си на Инстаграм.

“Тој се ‘сака да е со мене  и едноставно да сезабавуваме, но понекогаш тоа ми е мачно“ – рече таа, цитира tialoto.bg