Радио Милева
му прости?

Ким Кардашијан среде разводот изненади со емотивна порака за Канје Вест: „Ќе те сакам додека сум жива“

Ким Кардашијан среде разводот изненади со емотивна порака за Канје Вест: „Ќе те сакам додека сум жива“
фото: АП/ Ричард схотвел

Не престанува да се зборува за разводот на ријалити ѕвездата Ким Кардашијан и раперот Кание Вест, а сега таа ги збуни сите со емотивна честитка за неговиот роденден, и покрај скандалите и понижувањата што ги претрпеа.

– Среќен роденден! Ќе те сакам додека сум жива – напиша таа на социјалните мрежи покрај семејната слика, што предизвика лавина коментари од нејзините обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Ова веднаш предизвика гласини дека таа му простила сè, додека на нејзината приказна на Инстаграм објави уште две слики од него.

фото: принтскрин/инстаграм

На едната е со децатса додека другиот е од неговото детство.

фото: принтскрин/инстаграм

Како ќе се одвива ситуацијата со Ким и Канје останува да видиме.

Останати вести од Радио Милева