Радио Милева

Ким Кардашијан покажа изгледала нејзината мајка пред 32 години (фото)

Ким Кардашијан покажа изгледала нејзината мајка пред 32 години (фото)
фото: јутуб/ентертејмент

Ким Кардашијан на социјалните мрежи објави фотографија која привлече огромно внимание.

Имено, станува збор за фотографија од нејзината мајка Крис Џенер од пред три децении на која се гледа како позира во бикини и го покажа своето згодно тело.

„Мислам….кој  е пожежок од мојата мајка откако го роди мојот брат?, напиша Ким Кардашијан.

Под објавата се нижиеа само позитивни коментари и фановите порачаа дека изгледа како милион долари.

фото: Принтскрин/инстаграм

За потсетување, Џенер пред 32 години го роди синот Роби Кардашијан..

Останати вести од Радио Милева