Радио Милева

Ким Кардашијан на своите роднини им купи оригинални чанти од 500 евра

Ким Кардашијан на своите роднини им купи оригинални чанти од 500 евра

Американската старлета Ким Кардашијан неодамне беше во Јапонија, од каде што донесе подароци за своите роднини и тоа осум чанти на „Луј Витон“.

За една чанта Ким платила 500 евра.

А колку се децата воодушевени од торбите објави и Кајли Џенер која ја сними својата ќерка.

Иако има само 11 месеци, девојчето ја зема својата чанта и веднаш ја проба.

 

View this post on Instagram

 

daddy dropped off a new chair for stormi😫😍🖤 and omg this girl threw the bag over her shoulder i can’t.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Останати вести од Радио Милева