Радио Милева
спремна за диво родео

Ким Кардашијан како секси каубојка: Нејзината „клечечка поза“ веднаш ве тера први да се фатите за… пиштолот! (ФОТО)

Ким Кардашијан како секси каубојка: Нејзината „клечечка поза“ веднаш ве тера први да се фатите за… пиштолот! (ФОТО)

Американската секс-бомба Ким Кардашијан повторно го запали Инстаграм. Имено, познатата старлета стана русокоса, а потоа ги воодушеви своите фанови со нов сет на провокативни фотографии.


Овој пат Ким позираше како секси каубојка. Како што можете да видите, таа е облечена сета во бело, иако на себе не носи речиси ништо освен бикини и бели кожни родео панталони. Можеби  футролите и се празни,  ама затоа до полн израз доаѓаат нејзините гигантски гради.


Во ова секси каубојско издание, Кардашијан би разоружала секого. Особено во нејзината „клечечка поза“, која веднаш ве тера, први да се фатите за… пиштолот!

За само 2 часа, фотографиите на старлетата имаа повеќе од 1,6 милиони лајкови, а коментарите и не се бројат.

Фановите изјавија дека Ким изгледа брутално секси… Подготвена и за најдивото родео!

Останати вести од Радио Милева