Радио Милева

Кијану Ривс се соблече гол на плажа, а папараците имаа полни раце работа (видео)

Кијану Ривс се соблече гол на плажа, а папараците имаа полни раце работа (видео)
фото:инсатграм

Во некои од филмовите во кои десга играл, актерот Кијану Ривс имал доста голи сцени, но овој пат камерите не беа филмски, туку од папараците.

Кијану Ривс за новогодишните празници одлучил да оди на патување со својот мотор за кој е општо познато дека го обожува.

Целосно сам, Кијану поминува многу километри, а кога ќе се измори и ќе посака да се одмори, тој ја вади кацигата, јакната, а и долната облека.

Инаку, актерот направил кратка пауза на плажата Зума каде што се соблекол и потоа влегол во океанот и нуркал.

Меѓутоа, кога излегол на плажата посакал да се пресоблече, што е и логично, а папараците не му дозволиле да се сокрие, па моментот кога го покажал својот задник е забележан на неколку фотографии, но и со видео.

Останати вести од Радио Милева