Радио Милева

Кија за разводот со Слоба: „Тој и после сè не сакаше да се разведе!“ (видео)

Кија за разводот со Слоба: „Тој и после сè не сакаше да се разведе!“ (видео)
фото:принтскрин/јутјуб/ртв,пинк официјал

Кија Коцкар беше гостинка во новото издание на „Магазин Ин“ каде повторно се осврна на својот брак со пејачот Слободан Радановиќ .

– Никогаш немаше да се разведе ако не поднесев документи за развод. На крајот на краиштата, тој не сакаше да се разведе “, рече Кија.

За време на шоуто, една гостинка и постави прашање.

– Мислите ли дека ќе стапите во брак после ова? Ја прашаа Кија.

„Па, можеби со некој на кого не му е до животот “, кратко низ смеа одговори таа.

Погледнете го видеото:

Останати вести од Радио Милева