Радио Милева

Кија Коцкар откри непознати детали од односот со екс-сопругот: „Слоба се уште ме сака!“

Кија Коцкар откри непознати детали од односот со екс-сопругот: „Слоба се уште ме сака!“
фото:кија коцкар/инстаграм/принтскрин

Пејачката и поранешна ријалити учесничка Кија Коцкар за српските медиуми открива дека најмногу мрази да зборува во јавност за Слободан Радановиќ –нејзиниот поранешен сопруг.

Иако ги „закопа“ бракот и екс-сопругот во минатото, Слоба сепак не ја оставал на мир.
“Само затоа што зборувам за некои мои чувства, не значи дека сакам да бидам со него. Тој беше психопат кој сакаше да се помири со мене, а не јас со него. И сега тој ќе даде се за да бидеме заедно”, рече таа за „Курир Старс“.

Пејачката вели дека нејзиниот поранешен сопруг никогаш нема да го каже тоа јавно, но дека тој и кажал сè што во лице и дека постојано прави некои фарси само за да ја повреди.
“Кога зборувам за него во јавноста, луѓето мислат дека го сакам и страдам за него затоа што тој продолжи понатаму. Всушност, тоа е сосема спротивно. Не сакам да бидам со некој што е мој фан за да докажам дека некој ме сака. Јас сакам да имам вистинска љубов и затоа сè уште сум квалитетно сама“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) on

Пејачот сето ова го кажа јавно без никакво двоумење и не е загрижена за тоа што ќе каже сегашната партнерка на Слободан.

“Повеќе сум загрижена за тоа како се нејзините деца и поранешниот сопруг кого го изневери со Слободан. Тој стана Луна 2.Има една работа меѓу мене и Слободан која е непозната, но што се однесува до неговиот живот, има милион работи што ги знам, но не сакам да зборувам, ниту пак ќе кажам некогаш. Како и е на неговата девојка, сега кога таа е разведена, а тој ме повика милион пати за време на нивната врска. Она што тој го прави на другата страна не е мој проблем “, рече таа.

Кија вели дека таа го преболела Слоба пред многу време, но и дека тоа што тој и го направил сè уште боли.

„Единствената работа што не можам да ја надминам е неговото предавство и тоа ќе ме боли до крајот на животот. Тој како човек беше отпишан многу одамна, особено во моментот кога сфатив дека не можам да го бакнам, а камо ли нешто друго“ –завршија Кија Коцкар.

Останати вести од Радио Милева