Радио Милева

Кија Коцкар ја провоцира новата девојка на екс-сопругот: „Како ти се допаѓам сега?“ (фото)

Кија Коцкар ја провоцира новата девојка на екс-сопругот: „Како ти се допаѓам сега?“ (фото)
фото:дамир дервишагиќ

Саканата на Слободан Радановиќ, Јелена Ѓуричанин, имала расправија со своето момче за неговата поранешна сопруга Кристина Кија Кокар.

Оттогаш, во медиумите може да се слушнат приказни дека сегашната свршеница на Слободан е љубоморна на Кија.

Во прилог на ова е фактот дека Јелена на социјалната мрежа Инстаграм и се допадна фотографијата на Коцкар каде е во костим за капење.

фото:кија коцкар/инстаграм

Откако овие информации излегоа во јавноста, Кија објави провокативна фотографија за која напиша: “Како ти се допаѓам сега?”

 

View this post on Instagram

 

kako ti se svidjam sad?

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) on

Многумина во коментарите ја опишаа новата фотографија на Кристина како своевидна провокација на сметка на избраничката на Радановиќ.

Останати вести од Радио Милева