Радио Милева
„биполарна“?

Кија Коцкар фатена во страсна прегратка на една русокоса која ја лиже по вратот! (ФОТО)

Кија Коцкар фатена во страсна прегратка на една русокоса која ја лиже по вратот! (ФОТО)

Среде шпекулациите за тоа дали има нова љубов или му се врати на својот поранешен сопруг, Кија Коцкар успеа да ја збуни целата јавност со последната објава на социјалните мрежи.
На нејзиниот Инстаграм профил таа објави фотографија на која пејачката се бакнува со една секси русокоса, а за недоумицата и шокот да бидат уште поголеми, Коцкар под жешката фотографија напишала и експлицитен опис:


„ My neck my back lick my pussy and crack“ (Мојот врат, мојот грб, ја лижеш мојата пи**а и пукнатина“).
Тоа всушност е стих од песната на една странска раперка, чиј наслов е „My Neck, My Back“.

Сепак, дали Кија со ова се разоткрива дека е „биполарна“ кога се љубовта и сексуалните афинитети во прашање или пак со избот на овие стихови и фотографијата само сакала некому ( и кому?) да му испрати експлицитна порака, останува да видиме?

Она што во меѓувреме ексклузивно го дознавме дека „фаталната русокоса“ од „жешката фотографија“ е всушност блиска пријателка на Кија, (што се гледа и по приложеното) од времето кога Коцкар работеше како стјуардеса.

Тие често се дружат и заедно излегуваат, а нејзината русокоса пријателка  се вика Тамара Михиќ и се’ уште е стјуардеса.

Дали покрај истата професија некогаш, со Кија сега навистина ја делат и интимата… ќе покаже времето!?

Останати вести од Радио Милева