Радио Милева

Кија Коцкар без влакна на јазикот за тоа какви филмови за возрасни ја палат, дека мажите не знаат орално да ја задоволат, но и дека со Слоба имала секс седум пати по ред

Кија Коцкар без влакна на јазикот за тоа какви филмови за возрасни ја палат, дека мажите не знаат орално да ја задоволат, но и дека со Слоба имала секс седум пати по ред
фото:принтскрин/еспресо.рс

Кија Коцкар вели дека мажите не можат да ја задоволат орално!

Пејачката отворено зборуваше за себе на тема секс во емисијата Гоца Тржан на телевизијата К1 и по тој повод им порача на момците да ги тргнат усните и јазикот од меѓуножјето:

– Мажите се најлоши во оралниот секс. Повеќето од моите пријателки се расположени да кажат дека не сакаат да им го сторат тоа, бидејќи никој не знае како. Не знам што се случува, но ако не сакаат и не знаат, нека излезат од таму – изјави победничката на „Задруга“ без влакна на јазикот, Кија призна и дека прекинала маж среде однос затоа што бил лош.

фото:принтскрин/еспресо.рс

– Кога бев млада, имаше такви кои не знаеја каде одат. Тие дури и не знаат и кога се постари. Прекинав сè на среде никаде и реков: „Не можам повеќе да издржам“. Се вртам и заминувам. Реков еднаш, скоро сега: „Дозволете ми да ви објаснам за идните партнерки, не е копче, не одите веднаш до целта“. – вели Кија, а пишува Информер.рс

Коцкар откри и какви филмовите за возрасни сака да гледа:

– Не сум сретнала жена што не посетува страници на п * рно. Гледам бебиситерки во посета затоа што сум романтична. Бебиситерка е кул кога ќе дојде, па заплетот … Очигледно, таа ме измами, дека е забрането и малку поагресивно. Но, тоа е само она што го гледам. Понекогаш го враќам она што ми се допаѓа, назад.

Кија се осврна и на нејзиниот неуспешен брак со Слобо Радановиќ:

фото:принтскрин/еспресо.рс

– На почетокот на врската, имавме секс седум пати по ред, но кога ќе помине некое време, сè се менува. Една жена е заведена од утро до вечер. Дајте ми комплимент, вклучете ја таа сијалица и потоа навечер, кога ќе дојде време, сè може да биде одлично. Ме уби кога бевме заедно нон стоп. Беше убаво, но ми ја уби желбата за секс. Кога бевме во врска, се договаравме кога ќе се видиме и секогаш да сум подготвена, открива Кија.

Останати вести од Радио Милева