Радио Милева

Додека Киа Коцкар го снимаше првиот свој спот разголена крај базенот, комарците и го уништија денот (ФОТО)

Додека Киа Коцкар го снимаше првиот свој спот разголена крај базенот, комарците и го уништија денот (ФОТО)

Победничката на реалнотот шоу „Задруга“, згодната екс сопруга на Слоба Радовановиќ, Кристина Киа Коцкар вчера попладне па се до вечерта го снимаше своето прво видео со групата „Министерки“ за песната „Не се враќам на старото“.

Девојките беа облечени во минијатурни бикини и едноделни костими за капење, а Киа беше во провокативна комбинација: едноделен мастило синтанга костим за капење и голема сламена шапка во исто таква боја, засилена со чевли на високи потпетици со морнарски шари.

И се течеше по протокол се додека во еден момент на Киа не и се случи пех…

Имено, бидејќи се снимаше покрај вода на отворен базен со многу светло, таквата комбинација е рај за бубачки, особено за комарци.

Така,во еден момент Киа ја касна комарец и тоа на најнезгодното можно место… на разголеното газе!

Таа  се обиде дискретно да го „регулира проблемот“, ама сврбењето и чешањето беа посилни од вољата да се воздржи, што не му побегна на  острото око на папараците.

Нивните фотообјективи го овековечија моментот…

Како изгледа кога Киа Коцкар се чеша по разголеното газе.

Фото: Весна Лалиќ / Инстаграм принтскрин