Радио Милева
проѕирно и транспарентно

Кендал Џенер на филмскиот фестивал во Кан се појави речиси гола! (ФОТО)

Кендал Џенер на филмскиот фестивал во Кан се појави речиси гола! (ФОТО)

22-годишната полусестра на Ким Кардашијан, моделот Кендал Џенер ги шокираше гостите на забавата на „Шопард“ што е дел од 71-тиот филмски фестивал во Кан, јави Канал 3.

Кралицата но модна писта се појави речиси без ништо. Убавицата од кланот Кардашијан на себе носеше едноделен  краток мини фустан кој не  криеше ништо.

Нејзините голи гради јасно се гледаа под проѕирниот материјал и беа изложени на светлото на блицовите и објективите, на радост на многубројните фотографи кои го проследија настанот.