Радио Милева

Кеба со емотивна порака до сопругата за 35 годишнина од бракот, а нивната покана за свадба крие еден непознат детаљ (фото)

Кеба со емотивна порака до сопругата за 35 годишнина од бракот, а нивната покана за свадба крие еден непознат детаљ (фото)
фото:драганкојиќ кеба/инсатграм,

Драган Којиќ Кеба прослави 35 години од бракот со сопругата Оља, а пораката која и ја посвети разнежни многумина.

Пејачот објави фотографија на која се гледа торта со бројот 35 и напиша:

-Се уште се бараш себе во мене и јас себе во тебе. Наздравје! – ги опиша емоциите Кеба.

фото:драганкојиќ кеба/инсатграм,

Тој во една прилика призна дека родителите на Оља не го прифатиле веднаш и дека подоцна го засакале, а постои и нешто кое беш е познато за неговата сопруга во јавност, а се крие на нивната покана за свадба.

Имено, сопругата на Кеба сите ја знаат како Оља, а нејзиното вистинско име всушност е Олга.

Останати вести од Радио Милева