Радио Милева

Катарина Живковиќ требаше да одговори која има поголем музички потенцијал, Луна или Кија, а одговорот го кажа како од пушка пред Ѓогани (видео)

Катарина Живковиќ требаше да одговори која има поголем музички потенцијал, Луна или Кија, а одговорот го кажа како од пушка пред Ѓогани (видео)
фото:принтскрин тв пинк

Катарина Живковиќ беше гостинка во емисијата „Амиџи шоу“, каде водителката Тијана Милутиновиќ ја праша кој има поголем потенцијал да стане музичка sвезда, Кија Кокар или Луна Ѓогани.

Катарина воопшто не се двоумеше и одговори како од топ:

„Кија“, рече Катарина.

Она што е интересно е што таа рече одговори пред Луна Ѓогани, која исто така беше гостинка.

Погледнете го видеото:

Останати вести од Радио Милева