Радио Милева
еротика крај брегот

Катарина Остојиќ – Каја ги покажа сите атрибути: По танга се валка по песок во новиот спот (ВИДЕО)

Катарина Остојиќ – Каја ги покажа сите атрибути: По танга се валка по песок во новиот спот (ВИДЕО)

Катарина Остојиќ – Каја со раперот кој се претставува под псевдонимот Тозла ја сними песната „Ми Чика“ (Mi Chica),  со која најавува големо враќање на естрадната сцена.

Спотот е снимка во Абу Даби, а акцентот е дефинитивно на бујните и сочни облини на Каја, кои нималку не штедела да ги истакне во прв план, за да ги усреќи оние што ќе го гледаат видеото.

Кадрите полни со телесниот раскош на пејачката ветуваат дека гледачите имаат што да видат. Каја во различни изданија, од едноделен танга костим за капење – месо боја…

…До зелен деколтиран фустан до под папокот, изгледа подеднакво божествено, привлечно, секси…

Инаку, Катарина вети дека повеќе нема да прави долги паузи и дека ќе биде многу поактивна во снимањето на песни и видеа.

Дотогаш, погледнете го и уживајте во видеото за “Ми Чика”:

Останати вести од Радио Милева