Радио Милева

Катарина Грујиќ на Денот на вљубените прозбори за емоциите, а ја прашаа и за врската со Огњен Врањеш

Катарина Грујиќ на Денот на вљубените прозбори за емоциите, а ја прашаа и за врската со Огњен Врањеш
foto:insatgram

Иако моментално нема среќа во љубовта, пејачката Катарина грујиќ го слави Денот на вљубените бидејќи вербата во искрените емоции не ги изгубила.

-Во секоја емотивна врска влгував максимално посветена и целосно се предавав. Никогаш не почнував со некаква предрасуда што сакам да добијам од таа врска. Се случуваше повеќе мажи да профитираат од мене. Како минуваат годините, новите запознавања и врски претставуваат нов предизвик, но и повеќе заморуваат. Сценариото е секогаш исто, само што улогите се поинаку поделени. Не ја изгубив вербата во љубовта, но станав многу внимателна кога е во прашање избор на партнерот. Не сакам да избрзувам, не сакам да бидам ничија кукла, како што се пее во мојата песна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarina Grujić (@katarinagrujic.doll) on


Зошто не сакаш да коменираш за врската со Огњен Врањеш?

-Што сакате да слушнете на таа тема? Минатото го оставам таму каде што му е местото и не сакам за тоа да зборувам и да ги полнам медиумите.

Останати вести од Радио Милева