Радио Милева

Катарина Грујиќ доживеа непријатност на аеродром, па пред публиката се појави во несекојдневно издание

Катарина Грујиќ доживеа непријатност на аеродром, па пред публиката се појави во несекојдневно издание
фото: Младен.с

Катарина Грујиќ  имала непријатна случка на аеродром која ги „уништи“ сите нејзини планови.

Имено, пејачката имала закажан настап, но на заеродром ги загубила своите работи, меѓу кои и комбинацијата која планирала да ја носи на настап.

Овие вести пејачката ги објави на својот „Инстаграм“, па им порача на фановите дека мора да настапи во патики.

„Она кога на аеродром ќе ви загубат сите работи, па морате да настапите во патики“ напиша Каќа во описот на фотографијата.

фото: Принтскрин/инстаграм

Инаку, Грујиќ важи за една од позгодните пејачки, па секогаш е средена за појавување пред публика.

 

Останати вести од Радио Милева