Радио Милева

Каролина Гочева одамна не била вака провокативна во проѕирно фустанче (фото)

Каролина Гочева одамна не била вака провокативна во проѕирно фустанче (фото)
фото: Ѓорги Вацев и Сречко Гунчев

Откако ги наполни батериите на грчкиот остров Миконос заедно со сопругот, македонското девојче Каролина Гочева не мирува.

По многуте концерти за новиот албум „Извор“ кои ги одржа најпрвин во серија во Скопје, а потоа и низ Македонија, сега дојде ред и за снимање спот.


Имено, Каролина веќе неколку дена е на разни локации низ земјава од каде ќе бидат реализирани сцените од најновиот спот за кој соработува со Чедо Поповски.

30 во сенка ☀️ #behindthescene #newvideo #comingsoon 📷 @cedopopovski

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Дека новитетот доаѓа најави на својот Инстагрм преку неколку фотографии од кои на едната носи бело транспарентно фустанче од кое до израз доаѓа нејзиното витко тело одзади.

Каков ќе биде финалниот резултат од реализацијата на спотот, останува да почекаме…

фото:инстаграм