Радио Милева

Карлеуша замина на егзотичен одмор: Имало – немало корона, пејачката не може без море, па еве каде летува!

Карлеуша замина на егзотичен одмор: Имало – немало корона, пејачката не може без море, па еве каде летува!

Пејачката Јелена Карлеуша ја напушти Србија.
Додека нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ, е во карантин во Кина, Јеца замина налетување заедно со своите ќерки.

Имало – немало корона, пејачката не може без море, па замина на годишен одмор во Турција.

Таа сподели интересни моменти од одморот за своите следбеници на Инстаграм.

Со нејзините слатки ќеркички Атина и Ника, Карлеуша го користи секој миг од летувањето.

Од морска храна и специјалитети  во луксузни ресторани, преку водени лудории и посети на подводниот свет…

…Па се до пливање во базенот, русокосата со двете ќерки ужива за сите пари,  во секоја смисла на зборот.

 

Останати вести од Радио Милева