Радио Милева

Карлеуша за неколку денови полни 40 години, а кога ќе видите од кого го доби првиот подарок ќе останете со отворена уста (ФОТО)

Карлеуша за неколку денови полни 40 години, а кога ќе видите од кого го доби првиот подарок ќе останете со отворена уста (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша на 17 август месецов ќе го прослави својот 40-ти роденден, а подароци од нејзините верни фанови пристигнуваат и една неделa порано од роденденот.

Карлеуша на својот Инстаграм профил се пофали дека веќе добила подароци од фановите, а на сето тоа таа додава дека нејзиниот роденден започнал многу порано.

-Дива среќен 40-ти роденден, те сакаат најмногу на свет твоите фанови, се само дел од честитките кои пристигнаа на домашна адреса на пејачката, погледнете.

JELENA KARLEUŠA

@karleusastar

Moj rodjendan je već počeo😎
Ponosna na najvernije i najdivnije fanove na svetu❤️❤️❤️❤️