Радио Милева
смела комбинација

Карлеуша во секси стајлинг замина на вечера: Со фризура во кадрици, деколте до брадавици и шлиц до колк, ги остави мажите подзинати во молк! (ФОТО)

Карлеуша во секси стајлинг замина на вечера: Со фризура во кадрици, деколте до брадавици и шлиц до колк, ги остави мажите подзинати во молк! (ФОТО)

Јелена Карлеуша замина на вечера со пријателите и за таа пригода, како и секогаш, излезе од дома скоцкана од глава до петици. Со сменета фризура виткана во афро кадрици, во тесен долг фустан со длабоко деколте „до брадавици“ и уште подлабок шлиц  до колк,  ги остави мажите подзинати во молк! Со овој осебен печат на нејзиниот изглед пејачката одново ја распали имагинацијата на многу припадници на посилниот пол кои останаа со „падната вилица“ неможејќи да и се нагледаат на расната белградска тигрица.


За својот стил фолк дивата платила околу 4.000 евра, иако сите се согласуваат дека пејачката изгледа како да е од милион долари. Смелиот фустан на Карлеуша чини само  39 евра, но затоа нејзината „Луи Витон“ чанта чини  цели 3.700 евра.

Пејачката носеше чевли на светски познатата дизајнерка Џесика Рич од 282 евра, која и оставила неколку емотикони во форма на срце во коментарите. Патем, славната  дизајнерка, покрај Јелена, соработува и со многу светски ѕвезди.

Фото: Принтскрин Инстаграм/Карлеушастар

Останати вести од Радио Милева