Радио Милева
Бурна ноќ на фолк дивата

Карлеуша во провод: Фатена во ниедно време, во машка придружба, од ресторанот кон станот… ама чиј? (ФОТО)

Карлеуша во провод: Фатена во ниедно време, во машка придружба, од ресторанот кон станот… ама чиј? (ФОТО)

Јелена Карлеуша синоќа имала бурна ноќ во еден од најпознатите елитни ресторани во Белград.

Јелена во ресторанот стигнала доцна вечерта, со цел да ги избегне објективите на папараците, но тие откако дознале дека е тука, сепак ја начекале кога таа си заминувала, а нивните апарати имале што да забележат.

Српската пејачка овој пат беше уловена во ултра мини фустанче во стилот: „Се’ се наѕира, ништо не може да се види“, во кое едвај успеала да се качи по скалите кои воделе кон паркингот.

Карлеуша потоа видно расположена и насмеана се упатила во непознат правец… Поточно, од ресторанот кон станот… Ама чиј?

Останати вести од Радио Милева