Радио Милева
еротска маѓепсница

Карлеуша со нова доза „еротска хипноза“ од карантинот: По дома со набрекнати брадавици големи како рингли на шпорет, а потоа разголена на сончање во дворот (ФОТО)

Карлеуша со нова доза „еротска хипноза“ од карантинот: По дома со набрекнати брадавици големи како рингли на шпорет, а потоа разголена на сончање во дворот (ФОТО)

И кога мирува Јелена Карлеуша очигледно „вознемирува“. Најмногу – машката јавност. Оваа констатација со право може да се каже дека е точна, особено што со секој нов ден, пејачката покажува колку е „сочна“… Се разбира во нејзината телесна градба – дар од природата и нејзината надоградба, производ на вештите раце на естетската хирургија.

Карлеуша ја користи секоја прилика во карантинот за да им го крене адреналинот на своите машки обожаватели кои се и најбројна и најверна, нејзина публика. Повеќе соблечена отколку облечена во разни модни комбинации, таа провоцирајќи будно ги чека нивните реакции. За нивните сеќавања на нејзиниот телесен раскош секојдневно да бидат свежи, русокосата обилно ги користи социјалните мрежи.

Патем и кога изгледа дека е облечена, Карлеуша е всушност соблечена… Зашто онака како што провокативно се облекува, нема маж кој со поглед не ја соблекува, за да го види и она што може да се види, а  и она што не се гледа, туку само се наѕира кога се проѕира…

Како на пример, на една од последните нејзини фотографии на Инстаграм, каде белградската „скандал дама“ сакајќи да го покаже карантинскиот глам, без грам срам, покажала што лежи во длабокото деколте на облечениот топ. А во него се разбира сместени бујните гради и на нив јасно отцртаните набрекнати брадавици, големи како рингли на шпорет, како што напишал некој од нејзините следбеници!

Откако покажа како се носи по дома, русокосата излеза да покаже што носи низ дворот! Карлеуша се соблече во розов, едноделен, отворен  костим за капење, па излезе да ги лови топлите сончеви зраци, оставајќи ги вџашените фаци со подзината уста и падната вилица, откако нивната љубимица ги маѓепса со нова доза „еротска хипноза“!

 

Останати вести од Радио Милева