Радио Милева
ќе го шкопи?

Карлеуша со брутална порака до Врањеш: Ако го објавиш видеото ќе ти го отсечам пе**сот!

Карлеуша со брутална порака до Врањеш: Ако го објавиш видеото ќе ти го отсечам пе**сот!

Српската пејачка е во паника поради заедничкото видео со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш. По заканите на фудбалерот дека на суд како доказ ќе го приложи видеото со експлицитни секс снимки, таа наводно му упатила брутална порака:

– Огњен ќе ти го отсечам пе**сот!

Карлеуша на својот екс љубовник му порача дека ќе го кастрира ако го објави нивното заедничко видео.

Популарната пејачка е многу вознемирена откако Врањеш најави дека на суд ќе го донесе нејзиниот филм, па преку заеднички пријател му испрати сериозно предупредување.

-Ќе нае..ш ако го пуштиш видеото! Ќе те кастрирам !!!Остави ме веќе на мира и заобиколиме во широк лак. Доста е веќе. Покажа колку си јаден, запри пред да биде касно, му порачала Карлеуша на Врањеш преку заедничкиот пријател.

Популарната Џеј Кеј е многу вознемирена поради тоа што интернетот е полн со нејзини голи фотки и „жешки “ преписки, а најмногу од се, се плаши поради видеото, кое Огњен го чува за судењето.

-Јелена ќе доживее нервен слом, ако тоа видео биде објавено. Тоа ќе биде најексплицитното видео до сега. Таа живее во страв нејзиниот сопруг Душко да не види како се снимала со екс љубовникот, поради тоа што тоа видео дефинитивно би можело да ја чини брак. По секоја цена таа сака да спречи видеото да се појави во јавноста, поради што го упатила и предупредувањето до Огњен, изјавил за српските медиуми анонимен извор близок на пејачката.

Но, од друга страна Врањеш воопшто не се плаши од овие предупредување од Карлеуша и подготвува докази и вештаци со чија помош ќе докаже на суд дека се што му испраќала Јелена е автентично.