Радио Милева
пали до болка

Карлеуша се надмина себе си во новото видео „Марихуана“: Дивата „гори“… од секс(апил)! (ВИДЕО)

Карлеуша се надмина себе си во новото видео „Марихуана“: Дивата „гори“… од секс(апил)! (ВИДЕО)

Новиот сингл на Милиграм, кој всушност езаедничка песна со Јелена Карлеуша со провокативен наслов „Марихуана“  ја имаше својата премиера вчеравечер, на 24 декември во 21 часот.

Карлеуша го сними овој сингл во соработка со Александар Милиќ – Мили и реперот Суреал, а песната само што се појави заедно со видеото предизвика експлозија на социјалните мрежи.

Јутјуб каналот неможеше да постигне да ги опслужи сите прегледи на спотот, во кој Карлеуша и девојките кои танцуваат со неа се  толку провокативни и интригантни, што видеото изобилува со еротски движења и разглолени кадри од преубави облини, гради, разголени газиња…

Возбудата вклучена, мечтите пожелни, задоволството загарантирано… Погледнете ја „Марихуана“ или како што некој ја нарече, аудиовизуелен психолошки стимуланс за потенција… на природна база!

Погледнете го видеото, ама претходно, подгответе си хартиени шамивчиња… за секој случај!