Радио Милева
Мода да биде секс бомба!

Карлеуша се надмина: Овој пат на снимање дојде со проѕирен градник од кој пупките беа на мегдан (фото+ видео)

Карлеуша се надмина: Овој пат на снимање дојде со проѕирен градник од кој пупките беа на мегдан (фото+ видео)
фото:инстаграм/јелена карлеуша

Снимањата на „Ѕвездите на Гранд“ се одвиваат непречено, а жирито неуморно го работи она за кое ги плаќа „Гранд“ продикција.

И баш кога ќе помислите дека Јелена Карлеуша повеќе нема со што да изненади од своите провокативни стајлинзи, таа едноставно е незапирлива и оригинална во својот моден сценски израз.

фото:антонио ахел/ата имиџис

По долгиот жолт фустан под кој се гледаше дека не носи гаќички, пејачката пристигна на новото снимање во костум од зебра принт.

Навидум доста едноставно, но под сакото носеше проѕирен црн градник од кој брадавиците беа на мегдан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Но, таа може да си дозволи се’ бидејќи како што вели нејзината работа е да биде „секс бомба“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

И навистина е! И тоа атомска!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Останати вести од Радио Милева