Радио Милева
Сама ги го бараше

Карлеуша повторно ја понижи Вики Миљковиќ: „Клетва е да посакаш некому да изгледа како тебе!“ (фото)

Карлеуша повторно ја понижи Вики Миљковиќ: „Клетва е да посакаш некому да изгледа како тебе!“ (фото)
фото:звезде гранда/инсатграм

Фолк-пејачката Вики Миjковиќ не беше воодушевена од провокативниот стајлинг на Јелена Карлеуша во шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Како што рече Вики, Јелена има „сè во излогот“.

– Вики, да беше риба како мене, ќе дојдеше гола вечерва! – и рече Јелена на својата колешка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Вики пак не остана должна и и посака на Јелена да изгледа исто толку добро на нејзините години како и таа.

– Вики, проклетство е да посакаш некој да личи на тебе – реагираше Јелена.

фото:принтскрин/ѕвездите на гранд/тв прва

Расправиите помеѓу Вики и Јелена на снимањта на шоуто се веќе стандардна појава која очигледно му носи висок рејтинг на музичкиот натпревар.

Останати вести од Радио Милева