Радио Милева
таа е бомба

Карлеуша по танга бикини на Малдиви: Гигантски гради и задница… исто како да е гола (ФОТО+ВИДЕО)

Карлеуша по танга бикини на Малдиви: Гигантски гради и задница… исто како да е гола (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша ужива на Малдивите. Поп-фолк ѕвездата на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од егзотичната дестинација, а неколку од нив ги урна социјалните мрежи.

Имено, Карлеуша сподели фотографии на кои е сликана во минијатурно танга бикини. Во преден план е нејзината гигантска задница, а џиновските силиконски гради едноставно испаднаа од мини костимот за капење.

Обожавателите „побудалеа“, следбениците ги прегореа компјутерите и мобилните телефони  испраќајќи огромен број комплименти на сметка на пејачката.

“Бомба”, “Преубава”, “Совршено тело”, се само некои од коментарите кои ги предизвика скандалозната поп-фолк дива.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on