Радио Милева
ја бојкотираше?

Карлеуша по одличниот онлајн концерт јавно го оцрни Душко Тошиќ на Инстаграм: „Му благодарам на сопругот, кој немаше време да ме гледа“!

Карлеуша по одличниот онлајн концерт јавно го оцрни Душко Тошиќ на Инстаграм: „Му благодарам на сопругот, кој немаше време да ме гледа“!

Јелена Карлеуша викендов одржа онлајн концерт преку апликацијата „ Youbox“ кој можеа да го следат сите кои ја симнале истата.

За час и половина колку што траеше настапот на фолк дивата во живо, таа успеа да се провози со хеликоптер, автомобил и мотор и да промени неколку костими.

Карлеупша на почетокот на концертот блесна во црн секски костим со високи црни чизми и го покажа своето тело кое го довела до совршенство.

Потоа се појави во сребрен костим кој едвај ги покриваше нејзините интимни делови, а изгледаше и како да има крилја, а за крај се појави облечена во цвена костимирана комбинација.

Концертот го следеле 100.000 луѓе, а Карлеуша на овој начин ја круниса својата кариера, 25 години на музичката сцена, а на концертот специјална гостинка и беше српската секси сењорита, фолк пејачката Милица Павловиќ.

Карлеуша е задоволна од тоа како сè мина, но таа сепак на едно нешто се пожали, а тоа е нејзиниот сопруг Душко Тошиќ.

Таа им се заблагодари на сите нејзини блиски и соработници поединечно, а на Душко Тошиќ јавно му порача нешто, што на фудбалерот сигурно нема да му се допадне.

 

View this post on Instagram

 

She remembered who she was and the game changed… ? Jedno veliko HVALA svima koji su radili na ovom neverovatnom projektu! Ima vas toliko puno, ne bi stalo u 3 posta! Vredelo je! Hvala svima za podršku i lepe reči nakon emitovanja! Ponosna sam! Hvala i onima koji su svojim otrovnim rečima i lošim delima probudili onu Jelenu Karleušu koja ustaje kad je najteže. Hvala mužu koji nije imao vremena da gleda, hvala mojoj deci koja su me učinila najponosnijom mamom na svetu! Hvala fanovima za bezgraničnu ljubav, podršku i veru! Hvala Zoki, za veliki talenat, trud, odanost, predanost, fokus, izdržljivost, motivaciju, ambiciju, veru… Nadmašio si sebe i pomogao da nadmašim mene. Hvala Aleksa, hvala @youboxmusic A sada idemo dalje, sve do neke nove medalje….????❤️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Благодарност и до оние што со нивните отровни зборови и лоши дела ја разбудија Јелена Карлеуша, која се крева кога е најтешко. Му благодам и на мојот сопруг кој немаше време да ме гледа, им благодарам на моите деца кои ме направија најгорда мајка на светот…“  – напиша меѓу останатото Јелена,  на својот Инстаграм профил, јавно оцрнувајќи го сопругот.

Останува да се дознае што тоа му било поважно на фудбалерот отколку да ја гледа неговата сопруга?

 

Останати вести од Радио Милева