Радио Милева
Со неа тешко, без неа - никако

Карлеуша пеколно секси и проклето искрена: „Јас сум асоцијална газлеста кучка, родена во август“ (ФОТО)

Карлеуша пеколно секси и проклето искрена: „Јас сум асоцијална газлеста кучка, родена во август“ (ФОТО)

Нов ден – нов шок од белградската „скандал дама“. Додека нејзините следбеници уште од претходниот „ не собрале душа“, Карлеуша веќе им приредила ново изненадување. Секако и ова е за радување, и тоа на општо задоволство не само на оние што ја обожуваат, туку на сите вистински мажи што со нејзините разголени секси фотографии секојдневно се „насладуваат“.

Русокосата и овојпат се претстави себеси во „најпровокативно“ можно издание, свртувајќи го на себе целото внимание, со нова серијата разголени фотографии… Овој пат од својот двор и домашниот базен, каде пејачката го мина целиот ден, за да ги „услика“ разголените пози во нов бикини аутфит.

Бојата во која овој пат избра да доминира Јелена е зелена, иако моделот, па и дезенот е речиси ист: танга мини – бикини кои едвај и го прекриваат подножјето на меѓуножјето. Особено кога Карлеуша онака клекната и расчекорена со подизваден јазик, е пеколно секси и проклето искрена:

„Јас сум асоцијална газлеста кучка, родена во август“!

Едни велат: „Блазе оној што ја има(л)“, додека други констатираат: „Со неа тешко, без неа – никако“!

 

Останати вести од Радио Милева