Радио Милева
однапред кипи, одзади се прелева

Карлеуша одново ќе ве остави „без душа“: На снимање во два броја помал градник и по шорц кој и открива половина задник (ФОТО)

Карлеуша одново ќе ве остави „без душа“: На снимање во два броја помал градник и по шорц кој и открива половина задник (ФОТО)

Јелена Карлеуша не е жива, ако не шокира. Со разголени фотографии, секси клипчиња, провокативно облекување, безобразно однесување… Со скандал или провокација е проследено секое нејзино појавување.

Последното од нејзините сталинг изданија, одново им го одзема здивот на сите што ја видоа. Пејачката очигледно има вкус, ама и сенс, оскудно облечена да направи општо пореметување меѓу околината со својот изглед, па така беше и овој пат кога Јелена дојде на најновото снимање на „Ѕвездите на Гранд“. 

Имено, Карлеуша на снимање се појави во два броја помал градник и  шорц, кој и го го открива половина задник. Во светкаво зелена комбинација, пејачката однапред кипи, одзади се прелева.

Особено додека Карлеуша грациозно се шеташе низ студиото, а нејзината бујна предница и полуголата задница присутните во секој миг ги оставаа без здив.

Едноставно, најновото провокативното издание на Карлеуша, одново сите ги остави „без душа“.

Фото: Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева