Радио Милева
нема два исти...

Карлеуша од петици до гуша: Од секси колекцијата бикини на русокосата, „ќе ви се исправи“… косата! (ФОТО+ВИДЕО)

Карлеуша од петици до гуша: Од секси колекцијата бикини на русокосата, „ќе ви се исправи“… косата! (ФОТО+ВИДЕО)

Музичката sвезда Јелена Карелуша никогаш не престанува да импресионира со своите жешки фотографии.

Како што е познато, Карлеуша во претходните денови уживаше во Турција и редовно ги освежуваше погледите на своите следбеници  на Инстаграм со секојдневни, возбудливи  фотографии.

Пејачката особено воодушеви со својата колекција провокативни костими за капење.

Она што Карлеуша го понуди не се гледа ниту на ревиите и модните писти, зашто меѓу сите нејзини мини бикини, ниту два костима не беа исти.

Секој во различна боја и различен дезен, без разлика дали пејачката го носеше на плажа или крај хотелскиот базен. Танга одзади, а и однапред – речиси исто… Важно да е модерно и секси,  Карлеуша го носи на себе без комплекси.

Дали нешто ѕирка, се проѕира или само се наѕира, Јелена многу не му се секира. Впрочем, нека му ја мислат, оние што треба да ја гледаат, а ним, како и вам… Од секси колекцијата бикини на русокосата „ќе ви се исправи“… косата!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Останати вести од Радио Милева