Радио Милева

Карлеуша објави фотографија од спалната соба, еве кој лежи до неа, а не е Душко (фото)

Карлеуша објави фотографија од спалната соба, еве кој лежи до неа, а не е Душко (фото)
фото:јелена карлеуша/инстаграм

Јелена Карлеуша не излегува од дома додека трае пандемијата од коронавирус.

Таа утрово на својот Инстаграм објави фотографија каде е легната во креветот, а друштво и прават нејзините две ќерки, Ника и Атина.

Како што наведе во описот, одлучиле цел дел да го поминат гледајќи филмови на Нетфликс.

фото:јелена карлеуша/инстаграм

Душко не е крај нив во креветот, но пред неколку дена Јелена објави дека и тој е во изолација во нивниот семеен дом во Белград.

фотодушко тошиќ/инстаграм

На Душко пак, како и на псите, му недостасуваат нормалните денови, па објави ретро фотографија каде е „скоцкан“ од глава до пети.

Останати вести од Радио Милева