Радио Милева
окото лаже или е до зумот?

Карлеуша никогаш немала поголеми гради: Импресивна глетка при доаѓањето на фолк дивата на снимање во „Гранд“! (ФОТО)

Карлеуша никогаш немала поголеми гради: Импресивна глетка при доаѓањето на фолк дивата на снимање во „Гранд“! (ФОТО)

Јелена Карлеуша на снимањето на полуфиналетото на шоуто „Ѕвездите на  Гранд“ на Кошутњак се појави  во никогаш попровокативно издание. Скандал дамата дојде во свечен фустан со длабоко деколте, па разбирливо во прв план домиинираа нејзините огромни гради.

Јелена пристигнала придружувана од нејзиниот менаџер кој  штом  и ја отворил вратата од автомобилот, глетката била импресивна: Прво нејзините гигантски гради, а потоа од автомобилот излегла и фолк дивата. 

Таа без збор и со спуштен поглед влегла во студиото, каде додека Саша Поповиќ се трудел нешто да им објасни на останатите, Карлеуша се трудела да се види уште еднаш во огледалото. Нејзиниот менаџер Зоран Бирташевиќ веднаш до неа… За секој случај, да не треба момчето нешто да… придржи!

 

Откако ќе се увери дека се’ е на свое место, една фотографија покра ѕидот…

…И уште една, овој пат не пред, туку зад камерата.

Колку да види како им е на камерманите кога ја зумираат во деколтето во кое овој пат се чини, лежеа никогаш поголемите гради на пејачката! Дали окото лаже или е до зумот? 

 

Останати вести од Радио Милева