Радио Милева

Карлеуша не застанува со брутално вулгарните стајлинзи – овој пат на снимање дојде „облечена“, но со гол задник (фото)

Карлеуша не застанува со брутално вулгарните стајлинзи – овој пат на снимање дојде „облечена“, но со гол задник (фото)
фото:јелена карлеуша/инстаграм

Кај пејачката Јелена Карлеуша ништо не е случајно. Сите знаат дека на снимањта на „Ѕвездите на Гранд“ секогаш се појавувала во стајлинзи кои очигледно може да ги носи само таа, но деновиве тоа е толку интензивирано што нејзиниот изглед и тоа како потсетува на оној од секс индустријата.

Со својата брутална вулгарност јасно е дека сака дополнително да привлече внимание, а овој пат се појави навидум облечена во тексас парчиња, но одзади беше со речиси гол задник.

 

View this post on Instagram

 

Long story short: MY HEART IS PURE AND MY BOOTY IS REAL 😇😋

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Имено, таа беше во сино боди под које и беа исцртани брадавиците, додека во долниот дел се чинеше дека има панталони, а над задникот од истиот материјал, ремени кои едвај покриваа нешто.

 

View this post on Instagram

 

Backstage diaries

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Овој пат, Јелена се осврна и на својот албум и шпекулациите дека песните биле хакирани, и преку Инстаграм „приказните“ им објасни на сите како стојат работите.

 

View this post on Instagram

 

😇

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

-Полудевте? Секако, албумот не излезе, тој не се вика „Карма“ или што и да измисли некој. Смирете се. Јас сум во студио и работам на албумот дење и ноќе. Не споделувајте глупости, не паничете. Ништо не „протече“ од моето студио – напиша Карлеуша.

Останати вести од Радио Милева