Радио Милева
гола во седло...

Карлеуша на снимање се појави во имиџ како за на родео: Жешка каубојка или млечна сименталка? (ФОТО)

Карлеуша на снимање се појави во имиџ како за на родео: Жешка каубојка или млечна сименталка? (ФОТО)

Јелена Карлеуш на новото снимање на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во уште еден шокантен стајлинг. Новиот имиџ на русокоста „скандал дама“ очекувано ги остави сите со подзината уста кога во студиото влезе облечена како каубојка.

Со каубојски кожен шешир на главата, во долг фустан со животински принт на крава , исечен со големи полукругови од страните кои ги откриваат бујните облини на нозете и задникот на пејачката, Карлеуша изгледаше како да е подготвена за јавање. Или поточно за на родео!

Такви беа и коментарите кои ги доби под споделените фотографии од нејзината најнова „мини вестерн модна фотосесија“, со тоа што некои отидоа и подалеку…

Особено откако ги видоа позите на кои Карлеуша свртена со грб јасно покажа, дека за ваква замашна задница како нејзината, ќе треба да се најде поголемо седло!

На трети пак русокосата, дали само заради фустанот со „кравји принт“ или заради млечниот капацитет им заличи на нешто друго, па ја поздравија со називот: „Сименталка“!

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева