Радио Милева

Карлеуша на одмор во Кина: Малку тигрица, малку влажна сирена (ФОТО)

Карлеуша на одмор во Кина: Малку тигрица, малку влажна сирена (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша ова лето за своја дестинација за одмор ја одбра далечната Кина. Веројатно заради  новиот клуб на нејзиниот сопруг Душко, кој дресот на турски Бешикташ летово го  замени за кинескиот Гуангжу. А таму, во свој стил, фолк дивата ужива како „кинеска кралица“.

Најлуксузни хотели, спа, базени, плажа…

Карлеуша го покажа сиот свој раскош дури и на далечниот Исток.

Бујните атрибути на Карлеуша распослани на влажниот песок исцртан околу неа, како со магично стапче  за миг ја претвори дивата во сирена.

А сирената покажа дека е сирена и на влажно и на суво… Подеднакво секси и пожелна и кога е во базенот и кога е на плажа, и кога плива и кога се сонча…

Карлеуша има што да покаже, со што да привлече и намами, истакнувајќи ги сите свои телесни адути.

Малку тигрица на суво, малку влажна сирена, Јелена ја покажа сета своја телесна убавина и во далечната Кина!

Останати вести од Радио Милева