Радио Милева

Карлеуша на обожавател му ја искина маичката, а тој пак не остана покус, па ја грабна за задникот (видео)

Карлеуша на обожавател му ја искина маичката, а тој пак не остана покус, па ја грабна за задникот (видео)
фото:принтскрин/твитер

Познато е дека Јелена Карлеуша за време на изведбата на својот хит „Иде маца око тебе“ секогаш повикува едно момче од публика на кого му ја кине маицата.

И на својот неодамнешен настап го направи тоа и дополнително ја вжешти атмосферата.

Таа првин го фати момчето за лицето, а кога го доближи до себе тој не остана рамнодушен.

фото:принтскрин/твитер

Неговата рака заврши на нејзиниот задник, а на Јелена тоа не и избега…

Како изгледаше целото ова, погледнете од видеото: