Радио Милева
како домина...

Карлеуша на настап во садо-мазо стајлинг: Кожа, ланци, ремени… уште камшик и недостасува (ФОТО)

Карлеуша на настап во садо-мазо стајлинг: Кожа, ланци, ремени… уште камшик и недостасува (ФОТО)

Јелена Карлеуша викендов имаше настап во Германија, поточно во еден ноќен клуб во Минхен. Русокосата добро знае на што се палат и „швабите“ и што поминува кај нив, па на настапот во ноќниот клуб се појави во најпровокативо можно издание – како домина.

Пејачката се фотографирала облечена во проѕирно „боди“, а интимните делови ги прекрила со ленти, за да ги прекрие брадавиците на гигантските гради.

Ланците и кожните ремени околу струкот и бутините се составен дел од „порно“ имиџиот на фолк дивата, која фотографиите ги објави на својот Инстаграм.

Останати вести од Радио Милева