Радио Милева

Карлеуша му „пуштила вода“ на Харис Берковиќ, а Рада и пејачот веднаш се огласија (фото)

Карлеуша му „пуштила вода“ на Харис Берковиќ, а Рада и пејачот веднаш се огласија (фото)
фото:„Youtube Printscreen/Belgrade music/BN TELEVIZIJA/Iz Profila Tv Grand“

Неодамна во јавноста се појави информација дека пејачките Јелена Карлеуша и Рада Манојловиќ се во конфликт околу момчето на Рада, пејачот Харис Берковиќ.

Рада дознала дека Јелена му се додворувала на Харис на едно од снимањата на „Гранд“.

Сепак, се чини дека не е така.

Рада и Харис објавија демант на своите Инстаграм профили на овој начин:

– Лага! Комплетна измислица од А до Ш – напиша Рада, додека Харис имаше шега реакција:

– Знам дека ништо не се случува во оваа корона, но не треба ни да фантазирате – напиша Берковиќ.

Останати вести од Радио Милева