Радио Милева

Карлеуша ја праша учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ дали живее на планина, а сега нејзиниот сопруг и упати жестока порака

Карлеуша ја праша учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ дали живее на планина, а сега нејзиниот сопруг и упати жестока порака
фото:јутјуб,блиц.рс

Јелена Карлеуша во последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ ја прозва учесничката Мира Медан за стајлингот, а не застана со тоа, па со коментарот дали местото каде што живее е на планина и дали имаат интернет и струја, го разлути и нејзиниот сопруг.

Мира во тој момент и возврати на Карлеуша дека не сака да зборува, но на својот профил на Фејсбук потоа се огласи и нејзиниот сопруг кој имаше жестока порака до Јелена.

-Имаме струја и интернет, го видовме твојот срам Јелена К. –напиша сопругот на кандидатката.