Радио Милева

Карлеуша има порака за Наташа Беквалац од која нема да и биде сеедно (видео)

Карлеуша има порака за Наташа Беквалац од која нема да и биде сеедно (видео)
фото:Инсатграм

На естрадата често нема искрени пријателски односи, но Јелена Карлеуша покажа дека нема проблем да пофали успешен настап на колешка, иако досега многупати се скара со некои колешки, а со Цеца е дури суд.

Имено, Наташа Беквалац во еден клуб атмосферата ја донесе на ниво, а освен своите песни пееше и некои од колешките.

На репертоарот се најде и хитот на Јелена „Зар не“, а кога виде како Беквалац ја изведува, Карлеуша не одолеа да не искоментира.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Telegraf Jet Set (@telegraf_jetset) on

Таа се огласи на Инсатграм и на Ната и се обрати со две реченици.

-Одиме кукло, напиша Карлеупа за снимката од натспот на Наташа.

Останати вести од Радио Милева