Радио Милева

Карлеуша им славеше роденден на ќерките, а сите коментираат дека нејзиниот изглед е вулгарен за детска забава (фото)

Карлеуша им славеше роденден на ќерките, а сите коментираат дека нејзиниот изглед е вулгарен за детска забава (фото)
фото:принтскрин/инстаграм

Јелена Карлеуша се обидува да ги задоволи ќерките со сè! Иако популарната пејачка вели колку се скромни ќерките, сепак таа реши да им направи незаборавна мега забава за роденденот.

Интересно е што Ника и Атина Тошиќ се родени на ист ден, а постарата Атина побара подарок држач за телефон, што тотално ја израдува Јелена, со оглед на тоа што девојчето може да има што сака во животот.

фото:јелена карлеуша/принтскрин/инстаграм

Погледнете како мама не штедеше, туку подготви забава за наследничките што ќе ја паметат засекогаш.

 

View this post on Instagram

 

Atina&Nika (Greek origin, the Goddess of wisdom and war & the Goddes of victory) ❤️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Откако пејачката ги објави фотографиите на Инстаграм, многумина коментираа дека изгледот на Јелена како мајка за ваква детска забава е несоодветен и вулгарен.

фото:јелена карлеуша/принтскрин/инстаграм

фото:јелена карлеуша/принтскрин/инстаграм

фото:јелена карлеуша/принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева