Радио Милева
магијата на голотијата

Карлеуша и сврете грб, па „ненамерно по грешка“ и ја покажа „голата задница“ на својата колешка: „Леле извини, што тоа ми се гледа?“ (ВИДЕО)

Карлеуша и сврете грб, па „ненамерно по грешка“ и ја покажа „голата задница“ на својата колешка: „Леле извини, што тоа ми се гледа?“ (ВИДЕО)

Во јубилејната 60-та епизода на музичкиот натпревар „Звездите на Гранд“, како што се очекуваше,  има бројни расправии меѓу стручното жири, но, без сомнение и добри песни, уште подобри изведувачи  и незаборавни настапи.

Модната комбинација на Јелена Карлеуша не само што ги изненади нејзините колеги, туку Снежана Ѓуришиќ мораше и да реагира во еден момент.

„Јелена, повлечи го фустанот!Ти се гледа нешто таму“ – ја предупреди пејачката својата колешка од жирито.

„Што тоа ми се гледа?“- ја праша Јелена, додека станувајќи и сврте грб на Снежана, но намерни се намести и кон  камерата за да може да и го сними  разголениот задник, зашто карлеуша под фустанот не носеше гаќички и буквално под него беше гола.

„Ти се гледа тоа што го имаш“ – и повтори Снежана, а Карлеуша на шега се извини, божем било случајно, за на крајот да додаде:

„Не е поентата во голи г*з!Поентата е во магијата“ – објасни Карлеуша, ама кој да ја слуша русокосата убавица, кога сите погледи беа вперени во нејзината голема, разголена задница.

Останати вести од Радио Милева