Радио Милева

Kaрлеуша и Цеца по којзнае кој пат се сретнаа на суд, a eве како се однесуваа пред да започне судењето

Kaрлеуша и Цеца по којзнае кој пат се сретнаа на суд, a eве како се однесуваа пред да започне судењето
фото: е сток/ душан миленковиќ/инстаграм

Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ во 11часот имале закажено судење во Основниот суд во Белград.

Двете се појавиле – Јелена пристигнала порано, а Цеца 15 минути пред судењето.

Пејачките во судницата седеле на дистанца и не обраќале внимание една на друга.

Цеца цело време гледала во телефонот, додека пак Јелена свртена со грб зборувала со својот адвокат.

фото: телеграф.рс

Ова не е првпат двете пејачки да се сретнат на суд.

Останати вести од Радио Милева