Радио Милева

Карлеуша ги распамети Турците: Вакво безобразно бикини може да носи само таа (фото)

Карлеуша ги распамети Турците: Вакво безобразно бикини може да носи само таа (фото)
фото:јеленакарлеуша/инстаграм/принтскрин

Пејачката Јелена Карлеуша веќе неколку дена ужива на летување во Турција, каде отиде со пријателите и ќерките Ника и Атина.

Таа на плажа ја користи секоја можност да го покаже своето згодно тело, а ова лето изгледа попривлечно од кога било.

 

View this post on Instagram

 

Nature ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Јелена е една од оние жени кои живее за модата и всушност е неверојатно што се’ може да носи таа.

Изгледа навидум обичен костим за капење,но во жолтите бикини во кои позираше, таа изгледа бомбастично.

Само еден погрешен чекор и сè станува „на изволте“.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Good morning ☀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

☀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Chaos Pixie ?‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Останати вести од Радио Милева