Радио Милева
комплетно „се отвори“...

Карлеуша фиктивно или фактички, на снимање без гаќички: Под фустанот „пиштол гола панорама“ или само „оптичка измама“? (ФОТО+ВИДЕО)

Карлеуша фиктивно или фактички, на снимање без гаќички: Под фустанот „пиштол гола панорама“ или само „оптичка измама“? (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша е член на на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, кој  привлекува најмногу внимание. И со своето однесување, критики, но и со своето облекување, провокативните стајлинзи со кои ги мами воздишките на сите оние кои ја следат во секој чекор.

Карлеуша е секогаш на висина на задачата кога станува збор за модните комбинации, кои неретко се зачинети со секси провокации. усокосата речиси редовно се облекува послободно, за потоа да видиме од неа, нешто што е интимно.

Така и за ова снимање, таа носеше розов топ од кој кипеа и се преливаа бујните гради, а под долгото портокалово здолниште со огромен шлиц до препони,  излегуваше долгата витка нога на пејачката, качена на високи потпетици.

Додека Јелена позираше пред објективот на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, белградската „мала од скандала“, одново малку повеќе се опушти.

Ја крена ногата и се изврте, а широкото здолниште имаше толку длабок шлиц што комплетно ја „отвори“.Во еден момент, таа толку се заигра што се занесе, ја крена ногата и заборави дека процепот е длабок дури до подножјето на меѓуножјето, па сета тамошна раскош и убавина, испадна на виделина!

И тука тргнаа обложувањата… Некои велеа дека не носи долна облека, додека други тврдат дека во еден момент можете да ги видите линиите од суптилно скриената ултра танга.

Како и да е, остана прашањето, Карлеуша само фиктивно или фактички, дојде на снимање без гаќички? Она што се виде под фустанот е „пиштол гола панорама“ или само „оптичка измама“?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Останати вести од Радио Милева